5 bileşen “Bronx hikayesi hakkında” bilmiyordum

1993’de çıkardığı, “A Bronx Tale” Bronx 1960’lar boyunca, onu seven babası ve onu yaşamın farklı bir yol göstermek için çalışır gangster kadar genişleyen bir çocuğun yürek ısıtan bir hikaye. Filmin izleyicileri vahşi binmek gerektirir içinde hangi onlar göz yaşlarından kahkaha öfke için daha fazla ve tekrar tekrar gidin.

Lorenzo Anello (Robert De Niro) ve eşi Rosina (en Narducci) meşgul oğulları verdiğim (Francis Capra) yükselterek nerede Bronx, cesur sokaklarında 1960 yılında “Bronx Tale” başlar. Bu Çağ boyunca mafya Bronx nüfuz ve verdiğim renkli gangsterler tarafından hayran. Yerel şefleri, Sonny LoSpecchio (Chazz Palminteri), tek bir çocuk benzersiz bir ilgi alır.

Önemli ölçüde film verdiğim’ın babası mücadele onu mafya uzak tutmak için bir genç adam, etkili yaklaşık halinde büyüdükçe gidip Sonny ile geliştirir bağlantıyı etrafında döner. Kaplama, Sonny öldürüldü ve Lorenzo oğluna Sonny kez onun suç bile ahlak bir düzeyde muhafaza itiraf ediyor. İki ilişki ve yürüyüş kadar kapalı onlar daha fazla yıl öğrendim dersler paylaşımı batımına yama.

“Bronx Tale” Hollywood gelmek gangster filmler bir sürü belirli bir olduğunu ve bazı tek bir büyük olmasını göz önünde. Film ve oyuncuları bu sahne arkasında küçük bir belirti fanlar vermek, söyledikten sonra bazı ilginç backstories var.

Sahne Alanı’ndan ekran için

Çok sayıda kişi film Chazz Palminteri, 1960’larda Bronx büyüyen erken deneyimlerine dayanarak anlamıyorum. Palminteri başlangıçta ilk kez 1989 yılında Los Angeles’ta oluşturulmuş ve sonradan gelişen off-Broadway çalıştırmak oluşturulan bir 1-adam sahne oyun “A Bronx Tale” yazdım. Şovun başarı Hollywood fark edildi ve hakları hikayeye döktü verir. Ne, her ne kadar ve istediği Sonny bölümünde döküm ve de senaryo oluşturmak için görevli garanti sürece hikayenin haklarını satmak reddetti Palminteri biliyordum. O bile bir uygun 1 milyon dolar aşağı ne zaman potansiyel alıcı şartları karşılamak değil mevcut döndü taviz vermedi.

De Niro için yeni bir rol

De Niro’nun ünlü durumu ve 1975 canlandırdığı “The Godfather: bileşen II” Vito Corleone dalında Oscar ve 1980 yılında “Kızgın Boğa” için başka bir entegre, daha önceki tanıma, ne olursa olsun “A Bronx Tale” De Niro’nun ilk yönetmenlik işaretlenmiş. Sonra aktör testere sahne alanı göstermek ve hikaye ile vuruldu her konuda doğru geldi. O Palminteri yaklaştı ve film doğrudan izniniz varsa, o da içinde hareket ve tüm Palminteri’nın hükümleri kabul olduğunu söyledim. De Niro bile ek daha özgünlük üzerinde ısrar etti ve hikaye bu kadar Palminteri döküm, ses karıştırma ve malzeme çekme yerleri gibi film üreten tek hemen hemen her yönü almıştır emin oldum sadık kalan puan aldı sürgünler için.

Ayarı

Bütün film Bronx yer alır rağmen filmin yalnızca bir bölümünü temelde orada çekildi. Astoria Queens mahalle için ayarı Anellos bulunan ve önemli ölçüde film çekildi bu civardaydım. Tam olarak nerede almak lots-in önemli sahneleri spot Afro-Amerikan mahalle aslında Brooklyn Sheepshead koyu bir bölgeydi. Şehir Adası üzerinde yer alır olay yine de, Bronx’ta gerçek yere vurularak öldürüldü.

De Niro görünür-hem

Lillo Brancato, genç verdiğim oynayan film çekildi için hareket tamamen yeni. Her şeyi başlatan bir tembel yaz sezonu gün Jones yetenek izcileri, New York için mükemmel De Niro Look-benzer arama Temizleme, onu keşfetti Plajı’nda. O film için ideal yaş ve doğru görünüm, boy ve ses vardı. De Niro “Taxi Driver” dan taklidini yaptığı anlaşma imzalandı ve Erik rollerinden bağımsız olarak karşılaşma onun eksikliği açılış yara.

Döküm çağrı

Lillo Brancato gibi ne zaman o Lorenzo’nın eşi ve verdiğim’ın parçası olarak dökme olarak hareket için toplam yeni başlayanlar Kathrine Narducci yapıldı. Hepsi genç verdiğim rolü kara olur umuduyla açık döküm aramayý dokuz yaşındaki oğlu getirdiğinde başladı. Seçmelere geldiklerinde o Rosina Anello parçası henüz dolu ve o dışarı işlevi için çalışabilir Eğer sordu fark etti. Onun için iyi işe yaradı olmasına rağmen Francis Capra oğlu için seçmelere bölümü oynamak için seçili bir noktada yapıldı.

Hollywood uzun zamandır hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web sayfaları için yazarak ideal kariyer eğlence sektöründe dışarı carve için bir konumda olduğunu ve şimdi film uzay referansları sahibiyim.

Hollywood mufassal zaman hayranı olarak başlangıçta ünlü haber web siteleri için yazarak eğlence işinde ideal meslek bölmek mümkün ve şimdi sahibiyim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın