21.

yüzyılda dış reklam

Açık pazarlama dijital çağa bir adım daha ileri gitti. Önemli LED reklam panoları sıcak pazarlarda haşhaş olan ve olmak kanıtlamaktadır güzel bir başarı. Aslında, birkaç önemli etkisi olan beri dijital dış reklam ve etkili fiyatlandırma lehine. Dış pazarlama için sesi ayarlamak için bu parlak LED reklam panoları dikkat et.

Bu LED Dijital video reklam panoları daha yüksek bir miktar dağıtıldığı önde gelen sırada DMA’ın önde gelen otoyol pozlama ile içinde. Bu parlak dijital görüntüleri güçlü, yüksek darbe, hedeflenen ve esnek pazarlama kampanyaları sunar. Bu dijital görüntüler yaygın olarak bu onların sayısız gibi avantajlar nedeni yeni pazarlama aracı olarak kabul edilir: dinamik yaratıcı bileşenleri ve garantili teslim ve zamanlanmış etkileşimini göstermesine, karmakarışık etmek, çok sayıda reklamverenlerle co-op gelir olanakları, sezon, değer ya da promosyon, hızlı yetenek içerik, zamanında ekleme güncelleştirmek anında dijital değişiklikler döngüleri pazarlama içerik malzemesi, hemen dijital programlama ile bilgilendirici ve eğlenceli içerik ve römork. malzeme ve belirli alanlarda belirli hedef kitlelere belirli iletileri sağlamak için potansiyel.

Esnek LED (ışık yayan diyot) orta gerekli olduklarında Amber uyarılar, mahalle fırsat mesajlar, kamu hizmet duyuruları tabelada çalıştırmak böylece World wide web yoluyla yükleme anında ileti için olanak sağlar. Şu anda, açık hava reklam etkili gebe reklam planları çok önemli bir unsur olduğunu. Dışarıda Association of America göre açık hava reklam istihdam markalar şehrindeki markalar gerçek blue chip listesi vardır: AT&T, American Express, IBM, McDonald’s, Procter ve Gamble, sadece birkaç isim.

Açık reklam panoları giderek daha verimli hale gelmektedir, ancak günümüz toplumunda büyük Stratejileri pazarlama, gazete ve radyo, gibi gidiyorlar. World-wide-web, yanındaki açık pazarlama en hızlı büyüyen orta ve güç elde etmek dışarıda Association of America göre devam ediyor.

Dış pazarlama pek formlar vardır, ama en iyi bilinen tüm örnekleri panoda. Panoları boyalı el ile başladı, billboard, yüksek çözünürlüklü LED reklam panoları gelişti. Gelişmekte olan bir medya teknik olarak LED video reklam panoları geleneksel reklam panoları daha bir daha yüksek kullanım esnekliği sunar. Daha yüksek parlaklık ile daha yüksek çözünürlük LED’ler, geleneksel billboard mükemmel yüksek teknoloji elektronik açık gösteri orta dönüştürülmüş.

Elektronik reklam panoları birçok avantajı, tartışmasız hiçbiri daha ortam bir anda değiştirilebilir gerçeğe çok daha hayati sahiptir. Bu büyük ve parlak renkli reklam panoları temelde kısa reklam doğrudan müşteride dişli gösteriliyor. Animasyonlu reklamlar bir döngü içinde sürekli iletileri belirlenmiş sayıda göstermek için ayarlayabilirsiniz. Ve bir değişiklik gerekli olduğunda, oldukça eski gözyaşı ve yeni, ağrı için bir ekip gönderme sadece bir fare tıklamasıyla gerektirir! Dijital medya için açık reklam geleceği söylemeye gerek yok, dikkat et.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın