1 premier banka kredi kartı gözden geçirme

Üzerine başlangıçta çok için gidin ilk Premier Bankası’nın web sayfası, ben hemen sevdim web site tarzı ve beni karşıladı büyük güneş gözlüğü. Onlar benim düşüncelerim sırayla bana kredi kartları ne tür de mevcuttu görünmesini istediğiniz oluşturulan tatil moduna ayarlayın.

Bu şu anda, güneş, deniz ve kum görmek… Ben ile benim çok müreffeh bir kez güzel hak biraz kitap ilk Premier banka kredi kartı uygulaması.

Ama Web sitesi tarzı bir kredi kartı dışarı, o zaman ne özellikleri ve faydaları çok önce bkz: Premier kredi kartları size sunabileceği almaya çok iyi yeterli bir neden değil.

Kredi kartı başvuru, bu senin kaderin, yoğun bir kişi olduğunuzu (ve kim değil) bilmek 60 saniye alır veya benim gibi o tatil hızlı bir şekilde kitap istiyorum, bu işlev ne kadar iyi olduğunu biliyorsun.

Kötü kredi? Hiçbir ikilem ideal kredi daha az uygulamanız varsa, yine de memnuniyetle karşılarız.

Nisan alımları %9,99 yok. Bu olağanüstü bir oran, web sitesinin bu fiyat ayarlanabilir öncelikle temel alınarak kredi geçmişi olduğunu ama görünüşe göre çok fazla rekabet, düşünün bir eğilim var demek değil düşüş kredi büyük fiyat Puan edinildi olduğunu. Bu değilse, o zaman üstünde-e doğru gerçek kraker vardır.

Yeterince adil nakit avans APR is19.9% ne de olsa bu bir kredi kartı ve banka kartı kullanılması değil.

Düz-se bile ceza APR alımları farkında olmalısın. Herhangi bir altı aylık süre içinde iki kez ya da iki ay için son tarihleri ıskalarsan, senin APR % 19.9 artıracağını ve üç ay için zamanında faturanızı ödeyene kadar bu hızda devam edecektir. Bulutlar bu teklifini attığınız başlıyor.

Eğer bu kartına bağlı ücretleri görünce biraz bulut, kötü düşünürsek, şu bulutlara gerçekten yağmur aşağı getirmek.

Üzerinde giriş kartı limitini en az 250 $ olur. Sonra maliyetleri geliyor: • yıllık ücret $48 • hesap ücret 29 $ • sistemi ücreti $95 • katılım ücreti $ 6 aylık • daha kart 3,95 $ bir kez size hizmet için kayıt kartı • Online erişim şarj başına 20 TL ücreti

Ücretler çoğunu tek bir günden hesabınıza eklenir ve elde edilebilecek kredi kestirebiliriz. Tüm belirtti ve yürütülen olduğunda, temel olarak elde edilebilecek bir sınırı kadar az $52 bağlı olarak maliyetleri sizin için geçerli olan sonunuz olabilir.

VAY CANINA! Ne kadar $52 getirebilir misin? Yakındaki Days Inn?

Öncelikle bu özelliklerine göre ilk Premier banka kredi kartı çok kötü kredi kredi kartı gibi çalışır. Ama zamanında faturalarınızı ödemek ne zaman artı tarafta, rekabetçi % 9,9 tarihinden yararlanacak.

Kesinlikle bazı diğer olasılıkları keşfetmek.

Eğer bu teklif tanımlamak için alabilirsiniz ideal (ve bazı değil umut), kötü kredi kredi kartlarınızı incelemek ve son seçim oluşturma öncesinde kaynağı görmek. Bu yüzden çok çeşitli ücretleri olarak yerine kredi kartı çok çeşitli kullanıma sunan kredi geçmişiniz Tamam, olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın